SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "BON APPETIT"
ul. Jachowicz 38 09-400 Płock
tel. +48 660 887 346
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Założycielami Spółdzielni Socjalnej jest 7 osób fizycznych, w tym 5 osób bezrobotnych, zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym oraz 1 osoba niepełnosprawna.

Przedsiębiorstwo prowadziło działalność w branży gastronomicznej, przede wszystkim nastawioną na sprzedaż mobilną. Priorytetowym aspektem powadzonej działalności jest promowanie zdrowego stylu życia i pokazanie, że produkty oferowane z FOOD TRUCK mogą być zdrowe i przyrządzone ze świeżych produktów. FOOD TRUCK oferuje usługi na terenie Płocka i powiatu płockiego. Spółdzielnia prowadzi sprzedaż zdrowej żywności także w punkcie stacjonarnym zlokalizowanym w centrum miasta. Ponadto przedsiębiorstwo społeczne świadczy również usługi cateringowe.

 


 

W razie problemów lub wątpliwości odnośnie do funkcjonowania akredytowanego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej prosimy o kontakt z Departamentem Ekonomii Społecznej i Solidarnej w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej pod adresem:

kontakt.akses@mrpips.gov.pl