Spółdzielnia Socjalna De Palma
ul. Jaśminowa 2/60, 09-400 Płock
tel. 531 569 569
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W 2020 r. Spółdzielnia rozszerzyła działalność o usługi transportowe związane z przeprowadzkami.

Założycielami spółdzielni socjalnej jest 5 osób fizycznych, bezrobotnych, zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym. Przedsiębiorstwo społeczne prowadzi działalność związaną z produkcją odzieży sportowej wykonanej z ekologicznych i całkowicie biodegradowalnych produktów. Jest to odzież sportowa, wodoodporna przeznaczona do użytku przy uprawianiu sportów wodnych m.in. koszulki, spodenki, pianki do pływania, akcesoria używane przy wyjściu z wody takie jak poncza, które są alternatywnym rozwiązaniem dla ręcznika oraz okrycia sportowe wierzchnie. Wszystkie produkty charakteryzują się nieszablonowym designem oraz oryginalną kolorystyką. Dodatkowym aspektem prowadzonej działalności jest promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia oraz uświadamianie o recyklingu.

 


 

W razie problemów lub wątpliwości odnośnie do funkcjonowania akredytowanego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej prosimy o kontakt z Departamentem Ekonomii Społecznej i Solidarnej w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej pod adresem:

kontakt.akses@mrpips.gov.pl