Spółdzielnia Socjalna Sensowni
ul. Adama Mickiewicza 23/166, 09-400 Płock
tel. 793 794 340
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Założycielami spółdzielni jest 5 osób bezrobotnych, zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym. Przedsiębiorstwo społeczne prowadzi działalność produkcyjno - usługową , nastawioną przede wszystkim na produkcję oraz sprzedaż artykułów dla zwierząt tj. smycze, obroże, szelki, ubranka, legowiska, koce, maty ochronne do samochodów, zabawki. Są to też akcesoria z drewna, płyt PCV tj. budy, drapaki, maty węchowe, kojce, transportery itp. Ponadto PS świadczy usługi opiekuńcze dla zwierząt - opieka nad zwierzęciem w domu klienta, wyprowadzanie psów na spacery, treningi dla zwierząt i ich właścicieli. W planie jest także założenie hotelu dla psów oraz wprowadzenie usługi pielęgnacyjnej : fryzjer-groomer.

 


 

W razie problemów lub wątpliwości odnośnie do funkcjonowania akredytowanego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej prosimy o kontakt z Departamentem Ekonomii Społecznej i Solidarnej w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej pod adresem:

kontakt.akses@mrpips.gov.pl