SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "WISŁA"
ul. Sezamowa 4 09-472 Słupno
tel. +48 510 188 307
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Założycielami Spółdzielni jest 8 osób fizycznych, w tym 4 osoby bezrobotne, zagrożone ubóstwem i wykluczeniem społecznym oraz 1 osoba niepełnosprawna.

Spółdzielnia prowadzi działalność w branży odzieżowej. Działalność gospodarcza przedsiębiorstwa społecznego polega na produkcji i sprzedaży toreb ekologicznych i odzieży przy wykorzystaniu do tego materiałów z recyklingu, odpadów poprodukcyjnych, ścinków. Materiały te pozyskiwane są z zakładów produkujących odzież oraz ze zbiórki. Produkt stworzony z surowców wykorzystanych powtórnie i niewykorzystanych odpadów materiałów przez co jest wartością dodaną dla środowiska. Działalność jest prowadzona w formie sklepu internetowego, bezpośrednio w punkcie produkcyjnym oraz na targach i jarmarkach.

 


 

W razie problemów lub wątpliwości odnośnie do funkcjonowania akredytowanego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej prosimy o kontakt z Departamentem Ekonomii Społecznej i Solidarnej w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej pod adresem:

kontakt.akses@mrpips.gov.pl